• -20,00 zł

Obroża Trinity

Obroża Trinity

20,65 zł Zaoszczędź 20,00 zł
40,65 zł

Obroża regulowana szyta z chusty bawełnianej. Doskonała dla psów ras małych.

Ilość

Obroża Trinity szyta jest z bawełnianej chusty do noszenia dzieci Lenny Lamb Trinity Kosmos . Obroża jest regulowana dzięki czemu idealnie dopasujesz ją do swojego psa (zakres regulacji - 19 cm do 27 cm).

Szerokość obroży 2 cm podkreśla naturalne piękno Twojego psa.

Całość dopełniają metalowe okucia w kolorze srebrnym, które dodają szyku. Dodatkowo klamra jest profilowana  więc znakomicie układa się na szyi psa. 

Do uszycia obroży wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości: klamry oraz regulatory metalowe są wykonane ze stopu cynku co sprawia, że są niezwykle wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Półpierścień jest stalowy oraz zgrzewany, dzięki czemu możesz być pewien, że nie ulegnie odkształceniu oraz rozerwaniu.

Materiał jaki wykorzystujemy do uszycia obroży to bawełniane chusty do noszenia dzieci. Wysokogatunkowe, tkane chusty, które są nie tylko bardzo przyjemne w dotyku ale również atestowane do użycia na noworodkach - dzięki czemu możesz być pewien że Twój pupil jest również bezpieczny. Dodatkowo splot jaki jest użyty w produkcji chust pozwala na "udźwigniecie słonia" wiec obroża jest niezwykle wytrzymała. 

Opis

Zapięcie
klamra metalowa
Materiał
100% Bawełna
Rozmiar
19 cm - 27 cm

Inne w tej kategorii (16):