Obroża Różowy czas 2

  Obroża Różowy czas 2

  40,65 zł

  Obroża regulowana z chusty bawełnianej. Doskonała dla psów ras małych.

  Ilość

  Obroża Różowy Czas 2 na czarnym szyta jest z bawełnianej chusty do noszenia dzieci Lenny Lamb Czas Czarny z Różem. Obroża jest regulowana dzięki czemu idealnie dopasujesz ją do swojego psa (zakres regulacji - 22 cm do 30 cm).

  Szerokość obroży 3 cm podkreśla naturalne piękno Twojego psa.

  Całość dopełniają metalowe okucia w różowego złota, które dodają szyku. Dodatkowo klamra jest profilowana  więc znakomicie układa się na szyi psa. 

  Do uszycia obroży wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości: klamry oraz regulatory metalowe są wykonane ze stopu cynku co sprawia, że są niezwykle wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Półpierścień jest stalowy oraz zgrzewany, dzięki czemu możesz być pewien, że nie ulegnie odkształceniu oraz rozerwaniu.

  Materiał jaki wykorzystujemy do uszycia obroży to bawełniane chusty do noszenia dzieci. Wysokogatunkowe, tkane chusty, które są nie tylko bardzo przyjemne w dotyku ale również atestowane do użycia na noworodkach - dzięki czemu możesz być pewien że Twój pupil jest również bezpieczny. Dodatkowo splot jaki jest użyty w produkcji chust pozwala na "udźwigniecie słonia" wiec obroża jest niezwykle wytrzymała. 

  Opis

  Zapięcie
  klamra metalowa
  Materiał
  100% Bawełna
  Rozmiar
  22cm - 30 cm

  Możesz polubić też

  Inne w tej kategorii (16):