Obroża Na różowo 2

  Obroża Na różowo 2

  40,65 zł

  Obroża regulowana z chusty bawełnianej. Doskonała dla psów ras małych

  Ilość

  Obroża regulowana o szerokości 2,5 cm i zakresie regulacji od 20-28 cm

  okucia metalowe w kolorze różowego złota

  Obroża Na Różowo 2 szyta jest z bawełnianej chusty do noszenia dzieci .Obroża jest regulowana dzięki czemu idealnie dopasujesz ją do swojego psa (zakres regulacji - 20 cm do 28 cm).

  Szerokość obroży 2,5 cm podkreśla naturalne piękno Twojego psa.

  Całość dopełniają metalowe okucia w kolorze różowego złota, które dodają szyku. Dodatkowo klamra jest profilowana  więc znakomicie układa się na szyi psa. 

  Do uszycia obroży wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości: klamry oraz regulatory metalowe są wykonane ze stopu cynku co sprawia, że są niezwykle wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Półpierścień jest stalowy oraz zgrzewany, dzięki czemu możesz być pewien, że nie ulegnie odkształceniu oraz rozerwaniu.

  Materiał jaki wykorzystujemy do uszycia obroży to bawełniane chusty do noszenia dzieci. Wysokogatunkowe, tkane chusty, które są nie tylko bardzo przyjemne w dotyku ale również atestowane do użycia na noworodkach - dzięki czemu możesz być pewien że Twój pupil jest również bezpieczny. Dodatkowo splot jaki jest użyty w produkcji chust pozwala na "udźwigniecie słonia" wiec obroża jest niezwykle wytrzymała. 

  Opis

  Zapięcie
  klamra metalowa
  Materiał
  100% Bawełna
  Rozmiar
  20 cm - 28 cm

  Możesz polubić też

  Inne w tej kategorii (16):